Menu Zavřeno

střelecký klub

Zveme všechny zájemce o členství v našem střeleckém klubu „SK AKIM Znojmo“ na střelnici, kde se můžete seznámit s podmínkami členství v klubu, stanovami a směrnicemi spolku.
Členství má mít dvě varianty, a to „aktivní“ – pro střelce, kteří se chtějí aktivně podílet na fungování klubu a využívat naplno výhod členství na střelnici a „pasivní“ pro ty, kterým čas nebo cokoli jiného nedovoluje se naplno věnovat soutěžím, společným tréninkům atd., ale chtějí být ve střelecké organizaci vedeni a využívat výhod vstupu na střelnici.

Náš klub je také členem Asociace sportovní dynamické střelby ČR, tzn., že zájemci o sportovní střelbu IPSC jsou v této asociaci vedeni a po složení bezpečnostní zkoušky mohou klub reprezentovat na soutěžích IPSC úrovně II a výš v České republice i po celém světě.

Jako klub nabízíme nadstandartní podmínky k trénování a organizování závodů všech střeleckých disciplín, ať už je to IPSC, IDPA, USPSA, LOS, westernové střílení apod. nebo např. mířená střelba až na sto metrů. Disponujeme veškerým potřebným zařízením k těmto střeleckým aktivitám, od kovových terčů přes zástěny ke stavbě různých situací až po výběr terčů papírových.